Ürünlerini daha fazla alanda satmak isteyenlerin yardımına koşan ….motorlu kurye firmamız artık kendindeki büyük değişiklik sonucunda sizlere daha da kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizlerin ürünlerini daha büyük pazarlara taşımanızda yardımcı olmak isteyen ekibimiz sizlerin artık şirket olarak bizlerin hizmetimizden yararlanmanızı sağlayacaktır.

Daha önce sadece bireysel hizmet sunan şirketimiz artık kurumsal hizmetlerde sunmaktadır. Yani işini Tüm İstanbul’ yaymayı düşünen ve sanal ortamda satış yapacak olan müşterilerimizin ürünlerini istediği adrese taşıyabilecektir.

Moto kurye elemanlarımız sizlerin ürünlerinizi istediğiniz saatte istediğiniz an alabilecek ve gerekirse gece ilerleyip İstanbul’un diğer yakasına götürebilecektir. Sadece izlerin yapması gereken şey bizlerin çağrı merkezini aramanızdır.

Motorlu kurye elemanlarımız da sizlerle çalışmayı ve sizlere hizmetin en kalitesini en ucuz fiyata sunmayı istemektedir. Bunun için ise sürekli olarak en iyinin de iyisini aramaktadır.

Acil kurye ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakın olma avantajı da sağlayan şirketimiz ister kurumsal iletiniz olsun isterseniz bireysel iletiniz olsun her daim her istediğiniz ürünü istediğiniz noktaya taşıyacaktır. Tek yapmanız gereken şey bizleri arayarak itlinizin alınacağı ve iletileceği yeri söylemeniz olacaktır.