İstanbul Motor Kurye 0216 473 0003

Motorlu kuryesi sizlerin tüm işlerinizi yaparken, göndermeniz gereken paketler ile uğraşmanıza engelliyor ve rahat bir şekilde paketleri müşterilerinize ulaştırmanızı sağlıyor. İstanbul’da vermiş olduğumuz hizmetler ile tam 10 yıldır, kaliteyi müşterilerimize yaşatıyor olmamızdan dolayı, sizde artık bizimle kurye yollamanın kolaylığını yaşayacaksınız.

İstanbul motorlu kurye işlerinizde bir telefon ile bize ulaşacak ve sonrasında bizim elemanlarımız ile paketlerinizi yollamış olacaksınız. Sürekli olarak sokaklarda gezmekteyiz. Amacımız sizlerin bize ihtiyacı olduğunuzda en hızlı şekilde sizlere ulaşmak içindir. Motorlu kurye elemanlarımızda bunun bilincindedir ki bütün sokakları adım adım bilmektedir.

Moto kurye elemanlarımız çağrı merkezimize edeceğiniz bir telefon sonrasında hemen sizin adresinize gelerek sizlerden satışınızı yaptığınız ürünü alarak kuryeleyecek ve istediğiniz adrese iletmek üzere yola çıkacaktır.

Motor kurye ekibimiz yol boyunca sizin paketinizin başına bir durum gelir diye şirket garantisi altına almaktadır. Bu garanti kapsamında iletinizi gideceği yere kadar biz koruyacağız. Teslimat zamanında sizler de haber vererek işlerimizi tamamlayacağız.