İstanbul Express Kurye

İstanbul Express Kurye

Motorlu Kurye

Yetişmesi gereken bir ihale evrakınızın yüzünden büyük işleri kaçırmanıza an varsa acil kurye yanınızda. Sizlerin; “bu saatten sonra İstanbul şartlarında nasıl yetişir ki” diye düşündüğünüz pek çok belge, paket ya da gönderileriniz hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine yetişir.İstanbul express kurye size 24 saat kurye ve motorlu kurye konusunda yardımcı olabilmektedir.

Sizler hiç kurye hizmetini denediniz mi? Sanki yan taraftaki komşunuza bir belge uzatır gibi istediğiniz tüm gönderileriniz İstanbul’un tüm noktalarını avucunun içi gibi bilen moto kurye elemanlarımız sayesinde pratik ve kestirme yollar sayesinde sizlerin bile düşünemeyeceği bir hızla dilediğiniz kişinin avucunda.

Motorlu Kurye  günümüzün en çok tercih edilen kurye şekli. Son sürat motorlu kurye taşıtlarımız ve sürüş tekniklerinde deneyimli personellerimizle tek işimiz sizlerin acil kuryeleriniz.

Alınan adresten teslim edilmesi gereken adres merkezine; güvenle, hiçbir zarar görmeden, elinizin sıcaklığı ile karşı taraftaki alıcılara acil kurye sayesinde teslim edilebilir.

İstanbul Express kurye, sürekli artan müşteri portföyü ile hızını arttırarak, çok daha hızlı olarak, tüm gönderilerinizi ulaştırmaya geliyor. 7/24 hiç durmadan, geceleri bile ulaştıran, müşteri memnuniyetini gözeterek, zamanla en iyi şekilde yarış ederek, tüm acil gönderilerinizi acil kurye hizmetleri ile hizmetinizdeyiz.

Evinize, ofisinize ya da bulunmuş olduğunuz en yakın yere yakın mesafede bulunan acil kuryeler, saniyeler içesinde tamda dibinizdeler; siz sadece gidilecek adresi verin ardından hızımızı seyredin.